Prijava
Vijesti
O ligi
Info
Propozicije
Kalendar
Aktivni igrači
Muška liga
Tablica lige(M)
Rang lista
Ženska liga
Tablica lige(Ž)
Rang lista (D)
Dječja
Tablice
Kontakt
Sportbooking
Upute
Program lige
Sportbooking
Ostalo
Facebook-liga
Prognoza
Teniski centri
Sponzori
Službeni španer
Registracija
Prijavi se
Tablice
Sezona
2024/1.ciklus
2023/masters
2023/2.ciklus-zav.
2023/2.ciklus
2023/1.ciklus-zav.
2023/1.ciklus
2022/masters
2022/3.ciklus-zav.
2022/3.ciklus
2022/2.ciklus-zav
2022/2.ciklus
2022/1.ciklus-završnica
2022/1.ciklus
2021/masters
2021/4.ciklus
2021/3.ciklus
2021/2.ciklus
2021/1.ciklus
Liga
1. Liga
1. Liga (ž)
1.liga(do 16g)
2. Liga (ž)
2A. Liga
3A. Liga
3B. Liga
4A. Liga
4B. Liga
Tim
Odig
Pob
Set
Bod
1.
Darko Poduriljko
2
1
3:2
21:10
4
2.
Luka Šprljan
1
1
2:0
12:2
3
3.
Ante Vučenović
1
1
2:1
9:9
3
4.
Josip Kolić
1
1
2:1
11:12
3
5.
Dario Perica
2
0
1:4
14:23
2
6.
Alen Spahija
1
0
0:2
1:12
1
7.
Mario Dražić
0
0
0:0
0:0
0
8.
Šime Kolić
0
0
0:0
0:0
0
9.
Fabijan Šprljan
0
0
0:0
0:0
0
10.
Mario Zorčić
0
0
0:0
0:0
0
11.
Stipe Lovrić
0
0
0:0
0:0
0
12.
Tomislav Jukić
0
0
0:0
0:0
0
13.
Ante Krnić
0
0
0:0
0:0
0
Raspored
Zadnji rezultati
1. Liga
18.3.2024. - Šubićevac
Darko Poduriljko
6
6
Alen Spahija
1
0
2. Liga (ž)
18.3.2024. - Šubićevac
Brankica Bilić
6
7
Marijana Lambaša
3
5
2A. Liga
18.3.2024. - Šubićevac
Marko Lukić
6
6
Tomislav Šestan
2
1
1. Liga
17.3.2024. - Šubićevac
Luka Šprljan
6
6
Dario Perica
2
0
2A. Liga
17.3.2024. - Šubićevac
Bruno Banožić
7
3
10
Marko Lovas
5
6
8
2. Liga (ž)
16.3.2024. - Šubićevac
Marijana Lambaša
6
6
Adriana Škugor
4
1
4B. Liga
16.3.2024. - Šubićevac
Ivan Kunčić
6
7
Franko Dujmović
4
6
4A. Liga
15.3.2024. - Šubićevac
Krešimir Madjar
6
6
10
Đulijano Lambaša
7
3
8
1. Liga
15.3.2024. - Šubićevac
Josip Kolić
7
4
15
Dario Perica
6
6
13
2A. Liga
15.3.2024. - Šubićevac
Bruno Banožić
6
6
Tomislav Šestan
2
2
2A. Liga
15.3.2024. - Šubićevac
Tony Cvitković
6
7
Marko Lukić
3
6
2A. Liga
14.3.2024. - Šubićevac
Marko Lukić
6
6
Damir Žanija
3
2
3A. Liga
14.3.2024. - Šubićevac
Kristijan Marković
6
7
Luka Ledenko
3
6
2A. Liga
14.3.2024. - Šubićevac
Marko Lovas
6
6
Marko Lukić
2
1
2A. Liga
14.3.2024. - Šubićevac
Bruno Banožić
6
6
Marko Lukić
3
1
2A. Liga
13.3.2024. - Šubićevac
Marko Lukić
7
6
Slaviša Jokić
6
4
4A. Liga
13.3.2024. - Šubićevac
Ivan Jukić
6
6
Đulijano Lambaša
3
0
4B. Liga
13.3.2024. - Šubićevac
Ante Jelić
6
6
Ivan Kunčić
2
3
1. Liga
13.3.2024. - Šubićevac
Ante Vučenović
6
3
10
Darko Poduriljko
3
6
7
2A. Liga
13.3.2024. - Šubićevac
Tome Žaja
6
6
Tomislav Šestan
2
1
Neodigrani susreti
Rang lista
O rankingu...
Champions race - Top 10
Cijela lista
TEST
Grad
Badminton
Berlin
Berlin_old
Biograd
Birmingham
Bregenz
Cork
CTDSalamanca
Čitluk Međugorje
Dame
Daruvar
Default
Delhi
Demo2022
Drniš
Dubrovnik
GDSILondon
Intercity
Istra timski
Ivanic92
Jutarnja
Kastela
Knin
Liga Tenis Škole
London
Mala Šalata
Mostar
Motus
Negotin
New York
NextGen
Nova Gradiška
Novalja
Pakrac
PingPong
Postira
Požega
Rijeka
RijekaJu
Rovinj
SanDiego
SantaMonica
Sesvete
Split
Srbija
Stanford
Šibenik
Šibenska rekreativna teniska liga
Široki Brijeg
Špansko
TennisLigaDE
TK Dalmacija
TKBorik
Tuzla
Ugljan
Velika Gorica
Veslačka
Vienna
Vigo
Zadar
Zagreb
Ime
Prezime
Godna rođenja
Spol
Muški
Ženski
Mobitel
Email
Par riječi o vašem teniskom nivou
(koliko dugo igrate i koliko često igrate zadnjih godinu dana)
Kako ste saznali za ligu?
Komentar ili poruka
Pročitao sam i prihvaćam sva pravila
Kalendar
Nema susreta u najavi
30.04.2024
Kraj sezone 2024/1.ciklus
1. Liga
Name
Odig
Pob
Set
Gem
Bod
1.
Darko Poduriljko
2
1
3:2
21:10
4
2.
Luka Šprljan
1
1
2:0
12:2
3
3.
Ante Vučenović
1
1
2:1
9:9
3
4.
Josip Kolić
1
1
2:1
11:12
3
5.
Dario Perica
2
0
1:4
14:23
2
6.
Alen Spahija
1
0
0:2
1:12
1
7.
Mario Dražić
0
0
0:0
0:0
0
8.
Šime Kolić
0
0
0:0
0:0
0
9.
Fabijan Šprljan
0
0
0:0
0:0
0
10.
Mario Zorčić
0
0
0:0
0:0
0
11.
Stipe Lovrić
0
0
0:0
0:0
0
12.
Tomislav Jukić
0
0
0:0
0:0
0
13.
Ante Krnić
0
0
0:0
0:0
0
2A. Liga
Name
Odig
Pob
Set
Gem
Bod
1.
Marko Lukić
7
4
8:6
65:63
15
2.
Bruno Banožić
5
5
10:1
58:30
15
3.
Marko Lovas
5
4
9:2
60:25
13
4.
Tome Žaja
5
1
3:8
38:48
7
5.
Tomislav Šestan
4
0
0:8
12:48
4
6.
Slaviša Jokić
2
1
2:3
19:25
4
7.
Damir Žanija
3
0
0:6
20:37
3
8.
Tony Cvitković
1
1
2:0
13:9
3
9.
Josip Rončević
0
0
0:0
0:0
0
10.
Dinko Karađole
0
0
0:0
0:0
0
11.
Ivo Petković
0
0
0:0
0:0
0
12.
Marko Vlaić
0
0
0:0
0:0
0
13.
Tomislav Boljat
0
0
0:0
0:0
0
14.
Filip Jurić
0
0
0:0
0:0
0
3A. Liga
Name
Odig
Pob
Set
Gem
Bod
1.
Kristijan Marković
2
2
4:0
25:11
6
2.
Robert Djaković
2
1
2:2
14:17
4
3.
Luka Ledenko
1
0
0:2
9:13
1
4.
Tomislav Pilipac
1
0
0:2
5:12
1
5.
Jerko Slavica
0
0
0:0
0:0
0
6.
Šime Čubrić
0
0
0:0
0:0
0
7.
Marin Škalabrin
0
0
0:0
0:0
0
8.
Toni Bujas
0
0
0:0
0:0
0
9.
Ante Palinić
0
0
0:0
0:0
0
10.
Karlo Mirčeta
0
0
0:0
0:0
0
3B. Liga
Name
Odig
Pob
Set
Gem
Bod
1.
Ivica Dulibić
2
2
4:0
25:11
6
2.
Ante Bačić
1
0
0:2
8:13
1
3.
Jakov Ivas
1
0
0:2
3:12
1
4.
Slaven Drmać
0
0
0:0
0:0
0
5.
Jure Ćaleta Car
0
0
0:0
0:0
0
6.
Ivica Kljajić
0
0
0:0
0:0
0
7.
Dino Slamić
0
0
0:0
0:0
0
8.
Stipe Barić
0
0
0:0
0:0
0
9.
Josip Bujas
0
0
0:0
0:0
0
10.
Danko Junaković
0
0
0:0
0:0
0
11.
Daniel Čorkalo
0
0
0:0
0:0
0
12.
Nevenka Makale(M)
0
0
0:0
0:0
0
13.
Tomislav Lokas
0
0
0:0
0:0
0
4A. Liga
Name
Odig
Pob
Set
Gem
Bod
1.
Vice Šišara
3
3
6:0
37:10
9
2.
Ivan Jukić
3
2
5:2
33:19
7
3.
Krešimir Madjar
2
1
2:3
14:22
4
4.
Đulijano Lambaša
3
0
1:6
21:37
3
5.
Bore Rončević
1
1
2:1
12:9
3
6.
Franko Dragojević
2
0
0:4
4:24
2
7.
Bojan Kropf
0
0
0:0
0:0
0
8.
Jure Rončević
0
0
0:0
0:0
0
9.
Marko Jurišić
0
0
0:0
0:0
0
10.
Davor Sršen
0
0
0:0
0:0
0
11.
Denis Burazer
0
0
0:0
0:0
0
4B. Liga
Name
Odig
Pob
Set
Gem
Bod
1.
Ivan Kunčić
2
1
2:2
18:22
4
2.
Ante Jelić
1
1
2:0
12:5
3
3.
Franko Dujmović
1
0
0:2
10:13
1
4.
Aleksandar Perlić
0
0
0:0
0:0
0
5.
Zoran Arnautović
0
0
0:0
0:0
0
6.
Mario Kursan
0
0
0:0
0:0
0
7.
Ante Kulušić
0
0
0:0
0:0
0
8.
Bepo Babara
0
0
0:0
0:0
0
9.
Marko Grbeša
0
0
0:0
0:0
0
10.
Mario Travčić
0
0
0:0
0:0
0
11.
Marko Celić
0
0
0:0
0:0
0
12.
Filip Radaj
0
0
0:0
0:0
0
1. Liga (ž)
Name
Odig
Pob
Set
Gem
Bod
1.
Vedrana Lasan
0
0
0:0
0:0
0
2.
Nevenka Makale
0
0
0:0
0:0
0
3.
Ana Matošin
0
0
0:0
0:0
0
4.
Eva Sršen
0
0
0:0
0:0
0
5.
Tineke Oosterhuis
0
0
0:0
0:0
0
6.
Luca Žižić
0
0
0:0
0:0
0
7.
Keira Šupe
0
0
0:0
0:0
0
2. Liga (ž)
Name
Odig
Pob
Set
Gem
Bod
1.
Marijana Lambaša
3
1
3:4
29:30
5
2.
Brankica Bilić
1
1
2:0
13:8
3
3.
Nadica Milutin
1
1
2:1
12:9
3
4.
Adriana Škugor
1
0
0:2
5:12
1
5.
Ivana Vudrag
0
0
0:0
0:0
0
6.
Zorana Junaković
0
0
0:0
0:0
0
7.
Slavica Slavica
0
0
0:0
0:0
0
8.
Elisabeth Jenni
0
0
0:0
0:0
0
9.
Anamaria Stipanović
0
0
0:0
0:0
0
1.liga(do 16g)
Name
Odig
Pob
Set
Gem
Bod
1.
Lara Meri Zorčić
0
0
0:0
0:0
0
2.
Paula Dulibić
0
0
0:0
0:0
0
3.
Petra Mijat
0
0
0:0
0:0
0
4.
Mate Mijat
0
0
0:0
0:0
0
5.
Tonina Nuhić
0
0
0:0
0:0
0
6.
Klara Isabella Knežević
0
0
0:0
0:0
0
7.
Marieta Žepina
0
0
0:0
0:0
0
8.
Bepo Štimac
0
0
0:0
0:0
0