Prijava
Tablice Unos rezultata
Sezona
Liga

 TimOdigPobSetBod
1. Kristijan Marković549:260:3213
2. Marko Lukić537:646:4911
3. Josip Jolić436:539:4410
4. Marko Vlaić514:846:487
5. Filip Jurić324:230:287
6. Dinko Karađole300:615:373
7. Ivan Mikulandra R.101:212:101


Zadnji rezultati


3A. Liga
14.6.2024. - Šubićevac
Slaven Drmać6312
Dino Slamić0610


3B. Liga
14.6.2024. - Šubićevac
Jerko Slavica3610
Šime Čubrić617


1. Liga
14.6.2024. - Šubićevac
Ante Krnić3710
Mario Dražić668


1. Liga
14.6.2024. - Šubićevac
Marko Lovas6610
Stipe Lovrić715


2A. Liga
14.6.2024. - Šubićevac
Ivica Dulibić66
Tomislav Šestan13


2B. Liga
14.6.2024. - Šubićevac
Kristijan Marković66
Filip Jurić22


4B. Liga
13.6.2024. - Šubićevac
Krešimir Relja66
Jure Rončević24


4A. Liga
13.6.2024. - Šubićevac
Marko Grbeša66
Denis Burazer23


1. Liga
13.6.2024. - Šubićevac
Bakir Susić5610
Josip Kolić738


4B. Liga
12.6.2024. - Šubićevac
Krešimir Relja6310
Ivan Perišić367


1. Liga
11.6.2024. - Šubićevac
Bakir Susić6611
Mario Dražić719


1. Liga
11.6.2024. - Šubićevac
Luka Šprljan66
Ante Krnić31


4A. Liga
11.6.2024. - Šubićevac
Vice Šišara66
Denis Burazer20


3B. Liga
11.6.2024. - Šubićevac
Šime Čubrić4610
Toni Bujas647


1. Liga
11.6.2024. - Šubićevac
Marko Lovas76
Eugen Plenča54


2. Liga (ž)
11.6.2024. - Šubićevac
Slavica Slavica76
Adriana Škugor63


2A. Liga
11.6.2024. - Šubićevac
Ivica Dulibić66
Antonio Perica04


2. Liga (ž)
11.6.2024. - Šubićevac
Marijana Lambaša66
Zorana Junaković11


4B. Liga
10.6.2024. - Šubićevac
Ivan Perišić66
Krešimir Madjar12


4B. Liga
10.6.2024. - Šubićevac
Mario Raič66
Jure Rončević12

Neodigrani susreti


TURNIR PAROVA - STELLA ARTOIS 2024

Ovaj vikend(15.-16.06.) će se održati teniski turnir parova STELLA ARTOIS.

Može se prijaviti za igranje u MIX PAROVI te APSOLUTNA KATEGORIJA PAROVA.

MIX PAROVI će se igrati u subotu(15.06.), dok će se APSOLUTNA PAROVI odigravati u nedjelju(16.06).

Sponzor turnira je za pobjednika u APSOLUTNOJ KATEGORIJI osigurao:

Hotel polupansion za dvije osobe za 2 dana sa ulaznicama za polufinale i finale teniskog turnira PLAVA LAGUNA CROATIA OPEN UMAG 2024.

Bit će još i dodatnih nagrada za finaliste.

 

 

LISTA PRIJAVA(APSOLUTNA PAROVI)

1. Vukorepa J./Mrčela I.

2. Vlaić M./Slavica J.

3. Junaković Z./Slavica S.

4. Šupe J./Šprljan L.

5. Lasan V./Matošin A.

6. Šprljan M./Suljuzović B.

7. Jurić M./Šarin J.

8. Dragojević M./Zorčić M.

9. Pezer M./Tomić I.

10. Perlić A./Šestan T.

11. Kolak I./Živković V.

12. Kolić J./Kolić Š.

 

 

LISTA PRIJAVA(MIX PAROVI)

1. Nuhić T./Bujas T.

2. Matošin A./Šprljan L.

3. Zorčić L./Zorčić M.

4. Goja A./Miliša J.

5. Marnika N./Šaja A.

Objavljeno: 10.6.2024. (Mario Dražić)

2.CIKLUS(08.05.-09.07.2024)

INFO O LIGI:

DRUGI CIKLUS LIGE traje 8 tjedana(08.05.-09.07.2024.) te se sastoji od GRUPNE FAZE tj. odigravanje mečeva po grupi(08.05.-30.06.) te NOKAUT FAZE tj. završnice lige koja se igra zadnji tjedan lige(01.07.-09.07.).

 

PRAVILA MEČA

Svi mečevi se igraju po standarnim pravilima na dva dobivena seta te eventualni treći set se igra tibreak do 10 (na 2 razlike).

Ako dva ili više igrača/ice imaju isto bodova onda se gleda međusoban omjer između njih.

Meč koji bude prekinut bit će nastavljen drugi dan od točnog rezultat prilikom prekida(dopušten je međusobno dogovor za novi meč).

 

KOTIZACIJA

Kotizacija za drugi ciklus lige je 15 eura(za one koji su sudjelovali u 1.ciklusu kotizacija za 2.ciklus je 10eura).

Rok za plaćanje kotizacije je 10 dana od početka tekućeg ciklusa tj. do 18.05.2024.

Kotizacija se može platiti putem internet bankarstva na račun TK Šubićevca(vidi niže podatke za uplatu), također se može dati domaru prilikom odigravanja meča ili voditelju lige(Mario Dražić).

Kotizacija uključuje organizaciju lige(programi za ligu),pehare(za cikluse,masters i prijelazni) i zakusku na kraju svakog ciklusa.

Po završetku svakog ciklusa biti će organizirana zakuska i dodjela pehara te će se izvlačiti grupe za nadolazeći ciklus.

 

KRITERIJI AKTIVNOSTI

Voditelj lige će obavještavati neaktivne igrače/ice te će se oni koji ostanu neaktivni postepeno isključivati iz ciklusa.

Igrači/ice su obavezni dogovarati se sa drugim igračia/icama iz svoje grupe.

Primjer aktivnosti:

1.Odigran minimalno 2 meča nakon 4 tjedna ciklusa lige.

2.Odigrano minimalno 4 meča nakon 5 tjedna ciklusa lige.

3.Odigrano minimalno 7 mečeva nakon 6 tjedna ciklusa lige.

4.Odigrani svi mečevi u grupi nakon 7 tjedna ciklusa lige.

 

DOGOVARANJE MEČEVA

Igrači/ice se međusobno dogovaraju za odigravanje mečeva.

Rezervacije termina se vrše preko internet stranice sportbooking.info(tko nema lozinku neka se javi voditelju lige).

Za svaki vikend imamo rezervirane termine za ligu od 15:00-23:00 pa tko želi igrati meč mora se javiti voditelju lige da ga upiše na te termine.

Sve ostale dane igrači/ice sami vrše rezervaciju termina za meč.

Domaćin po rasporedu dogovara meč,vrši rezervaciju termina,osigurava loptice te upisiva rezultat meča u program (sibensateniskaliga.com).

Službena loptica lige je BABOLAT CLAY (može se kupiti u domara).

Igrač/ica mogu jednom u meču promjeniti loptice (na završetku 1.seta te prije početka 2.seta) o svom trošku(mora biti isti tip loptice s kojim je krenuo meč).

Ako se igrači ne mogu dogovoriti onda termin za meč određuje voditelj lige(uglavnom je to termin koji voditelj procijeni da je idealan za to godisnje doba).

 

DISCIPLINSKA PRAVILA

Gledateljima je zabranjeno razgovarati sa igračima na terenu za vrijeme trajanja meča(može se pitati rezultat prilikom zamjena strana).

Igračima/icama je zabranjeno ometanje drugih igrača na susjednim terenima te svog protivnika na bilo koji način(glasno komentiranje,dovikivanje,bacanje opreme i slično).

 

INFO ZA UPLATU(TENISKA LIGA):

IZNOS: 15 EURA (10eura za sve koji su nastupili u prvom ciklusu)

PRIMATELJ: TK ŠUBIĆEVAC ŠIBENIK

IBAN: HR 5823900011199008358

MODEL: HR02

POZIV NA BROJ: 032024

OPIS PLAĆANJA: IME I PREZIME - KOTIZACIJA ZA LIGU

Objavljeno: 7.5.2024. (Mario Dražić)

ZAVRŠNICA 1.CIKLUS - ŠRTL 2024

ZAVRŠNICA 1.CIKLUSA

1.LIGA (M)

1/4 FINALE

PERICA D.-BYE

LOVRIĆ S.-PODURILJKO D. 6/3 6/4

KRNIĆ A.-BYE

ŠPRLJAN L.-KOLIĆ Š. 6/4 6/0

1/2 FINALE

PERICA D.-LOVRIĆ S. 6/1 6/0

ŠPRLJAN L.-KRNIĆ A. 6/1 6/1

FINALE

ŠPRLJAN L.-PERICA D. 6/1 6/2

 

2.LIGA (M)

1/4 FINALE

CVITKOVIĆ T.-BYE

BANOŽIĆ B.-JOKIĆ S. 7/5 2/6 10/5

LUKIĆ M.-BYE

LOVAS M.-ŽANIJA D. 6/3 6/1

1/2 FINALE

BANOŽIĆ B.-CVITKOVIĆ T. 6/2 6/1

LOVAS M.-LUKIĆ M. 6/0 6/2

FINALE

LOVAS M.-BANOŽIĆ B. 6/0 3/6 10/8

 

3.LIGA(M)

1/4 FINALE

MARKOVIĆ K.-BARIĆ S. 6/2 7/5

LEDENKO L.-SLAMIĆ D. 7/6 7/6

PALINIĆ A.-BAČIĆ A. 3/6 6/0 10/0

DULIBIĆ I.-DJAKOVIĆ R. 4/6 6/2 10/8

1/2 FINALE

MARKOVIĆ K.-LEDENKO L. 6/4 6/2

PALINIĆ A.-DULIBIĆ I. 7/5 6/4

FINALE

PALINIĆ A.-MARKOVIĆ K. 6/3 0/6 10/8

 

4.LIGA(M)

1/4 FINALE

JUKIĆ I.-KUNČIĆ I. 6/0 6/4

JELIĆ A.-ŠIŠARA V. 6/0 6/3

SRŠEN D.-TRAVČIĆ M. 7/5 0/6 10/6

KULUŠIĆ A.-JURIŠIĆ M.7/6 6/3

1/2 FINALE

JELIĆ A.-JUKIĆ I. 6/4 6/0

KULUŠIĆ A.-SRŠEN D. 6/0 6/1

FINALE

KULUŠIĆ A.-JELIĆ A. 6/0 6/2

 

1.LIGA (Ž)

1/2 FINALE

LASAN V.-MAKALE N. w.o.

MATOŠIN A.-ŽIŽIĆ L. 1/6 7/5 10/4

FINALE

MATOŠIN A.-LASAN V.  6/3 6/2

 

2.LIGA (Ž)

1/2 FINALE

MILUTIN N.-LAMBAŠA M. 6/3 6/2

BILIĆ B.-SLAVICA S. 6/3 6/1

FINALE

MILUTIN N.-BILIĆ B. 2/6 7/6 10/4

 

1.LIGA (DJEČJA)

1/2 FINALE

KNEŽEVIĆ K.I.-BYE

ŠTIMAC B.-ŽEPINA M. 6/2 6/1

FINALE

ŠTIMAC B.-KNEŽEVIĆ K.I. 4/6 7/5 14/12

 

Objavljeno: 20.2.2024. (Mario Dražić)

SVETI MIHOVIL 2023

REZULTATI:

FINALE APSOLUTNA

ŠPRLJAN F.-ŠPRLJAN M. 6/3 6/1

FINALE DAME 

MAKALE N.-IVANIŠEVIĆ V. 6/2 6/2

FINALE PAROVA DAME

IVANIŠEVIĆ V./MATOŠIN A.-LASAN V./MAKALE N. 6/4 7/5

FINALE PAROVA APSOLUTNA

MILIŠA T./SVIRČIĆ J.-KOLIĆ J./LOVRIĆ S. 6/1 6/0

FINALE MIX PAROVA

MAKALE N./ŠPRLJAN L.-OOSTERHUIS T./ŽIVKOVIĆ L. 6/2 6/2

Objavljeno: 11.9.2023. (Mario Dražić)

MASTERS 2023 (02.09.-10.09.2023)

DAME

1.LIGA

1.MAKALE NEVENKA 2-0

2.IVANIŠEVIĆ VESNA 1-1

3.MATOŠIN ANA 0-2

FINALE

IVANIŠEVIĆ V.-MAKALE N. W.O.

 

2.LIGA

GRUPA-A

1.ZULLIGER ELISABETH JENNI 2-0

2.MILUTIN NADICA 1-1

3.LAMBAŠA MARIJANA 0-2

GRUPA-B

1.SKORICH KAREN 2-0

2.SLAVICA SLAVICA 1-1

3.KOLOMBO SNJEŽANA 0-2

POLUFINALE

ZULLIGER E.J.-SLAVICA S. 6/0 6/0

MILUTIN N.-SKORICH K. 6/3 6/1

FINALE

ZULLIGER E.J.-MILUTIN N. 6/2 6/2

 

GOSPODA

1.LIGA

GRUPA-A

1.PERICA DARIO 2-0

2.VUĆENOVIĆ ANTE 1-1

3.PODURILJKO DARKO 0-2

GRUPA-B

1.LOVRIĆ STIPE 2-0

2.KRNIĆ ANTE 1-1

3.KOLIĆ ŠIME 0-2

POLUFINALE

KRNIĆ A.-PERICA 6/2 2/6 10/8

VUČENOVIĆ A.-LOVRIĆ S. W.O.

FINALE

VUČENOVIĆ A.-KRNIĆ A. 6/3 6/4

 

2.LIGA

GRUPA-A

1.PLENČA EUGEN 2-0

2.ŽAJA TOME 1-1

3.PETKOVIĆ IVO 0-2

GRUPA-B

1.DRAŽIĆ MARIO 2-0

2.ŽANIJA DAMIR 1-1

3.SPAHIJA ALEN 0-2

POLUFINALE

DRAŽIĆ M.-ŽAJA T. 6/1 6/2

PLENČA E.-ŽANIJA D. 2/6 6/1 10/6

FINALE

PLENČA E.-DRAŽIĆ M. 2/6 6/3 11/9

 

3.LIGA

GRUPA-A

1.JOKIĆ SLAVIŠA 1-1

2.LOVRIĆ ŽELJKO 1-1

3.VLAIĆ MARKO 1-1

GRUPA-B

1.JURIĆ FILIP 2-0

2.DRMAĆ SLAVEN 1-1

3.WLOSZCZUK MAREK 0-2

POLUFINALE

JURIĆ F.-LOVRIĆ Ž. 6/0 6/2

JOKIĆ S.-DRMAĆ S. 6/3 6/1

FINALE

JOKIĆ S.-JURIĆ F. 6/1 4/6 10/8

 

4.LIGA

GRUPA-A

1.DULIBIĆ IVICA 2-0

2.ŠKALABRIN MARIN 1-1

3.ŠIŠARA VICE 0-2

 

GRUPA-B

1.SLAVICA JERKO 2-0

2.LEDENKO LUKA 1-1

3.VILJAC ANTE 0-2

POLUFINALE

LEDENKO L.-DULIBIĆ I. 7/5 4/6 10/8

SLAVICA J.-ŠKALABRIN M. W.O.

FINALE

LEDENKO L.-SLAVICA J. 3/6 6/4 10/7

 

ČESTITAMO SVIM POBJEDNICIMA LIGA:

1.LIGA(DAME)- VESNA IVANIŠEVIĆ

2.LIGA(DAME)-ZULLIGER ELISABETH JENNI

1.LIGA(MUŠKI)-DARIO PERICA

2.LIGA(MUŠKI)-EUGEN PLENČA

3.LIGA(MUŠKI)-FILIP JURIĆ

4.LIGA(MUŠKI)-LUKA LEDENKO

 

Objavljeno: 29.8.2023. (Mario Dražić)

ZAVRŠNICA 2.CIKLUSA (22.08.-27.08.)

GOSPODA

1.LIGA

1/4 FINALE

PERICA D.-BYE

SPAHIJA A.-PODURILJKO D. 7/5 6/3

KRNIĆ A.-BYE

DRAŽIĆ M.-BYE

1/2 FINALE

PERICA D.-SPAHIJA A. 6/3 6/3

KRNIĆ A.-DRAŽIĆ M. 6/2 6/3

FINALE

PERICA D.-KRNIĆ A. 3/6 7/6 12/10

 

2.LIGA

1/4 FINALE

MIKULANDRA I.-ŽIVKOVIĆ M. 6/2 0/6 10/6

PETKOVIĆ I.-ŽAJA T. 6/4 7/5

ŽANIJA D.-LOVRIĆ Ž. 7/5 6/1

PLENČA E.-JOKIĆ S. 7/6 6/4

1/2 FINALE

PETKOVIĆ I.-MIKULANDRA I. 6/4 6/4

PLENČA E.-ŽANIJA D. 6/2 6/4

FINALE

PLENČA E.-PETKOVIĆ I. 6/4 6/0

 

3.LIGA

1/4 FINALA

JURIĆ F.-ČULE P. 6/1 6/1

VLAIĆ M.-ŠKALABRIN M. 6/2 7/5

SLAVICA J.-PALINIĆ A. 6/0 3/6 10/6

JOLIĆ J.-DULIBIĆ I. 6/1 6/4

1/2 FINALE

JURIĆ F.-VLAIĆ M. 6/2 6/2

JOLIĆ J.-SLAVICA J. 7/5 6/4

FINALE

JOLIĆ J.-JURIĆ F. 6/3 6/4

 

4.LIGA

1/4 FINALE

ŠIŠARA V.-BYE

LEDENKO L.-VILJAC A. 6/1 6/1

JELIĆ A.-JOLIFFE A. 7/5 7/5

DJAKOVIĆ R.-BYE

1/2 FINALE

LEDENKO L.-ŠIŠARA V. W.O.

DJAKOVIĆ R.-JELIĆ A. 6/0 6/4

FINALE

LEDENKO L.-DJAKOVIĆ R. 4/6 6/4 10/6

 

DAME

2.LIGA

1/4 FINALE

SKORICH K.-BYE

KOLOMBO S.-BRAJKOVIĆ M. 6/1 7/5

MILUTIN N.-VUDRAG I. 7/5 6/3 10/7

LAMBAŠA M.-BYE

1/2 FINALE

KOLOMBO S.-SKORICH K. 7/6 6/2

MILUTIN N.-LAMBAŠA M.3/6 6/2 10/8

FINALE

KOLOMBO S.-MILUTIN N. 6/2 6/1

 

Objavljeno: 21.8.2023. (Mario Dražić)

ZAVRŠNICA 1.CIKLUSA 2023

GOSPODA

1.LIGA

1/4 FINALE

VUČENOVIĆ A.-BYE

KOLIĆ Š.-KOLIĆ J. 6/1 6/4

KRNIĆ A.-BYE

PERICA D.-PODURILJKO D. 6/2 6/2

1/2 FINALE

KOLIĆ Š.-VUČENOVIĆ A. 3/6 7/5 10/5

KRNIĆ A.-PERICA D. 6/7 6/3 10/5

FINALE

KOLIĆ Š.-KRNIĆ A. 6/1 6/4

 

2.LIGA

1/4 FINALE

DRAŽIĆ M.-BYE

LOVAS M.-ŽANIJA D. 6/3 6/4

SPAHIJA A.-BYE

ŽAJA T.-ŠESTAN T. 6/0 6/3

1/2 FINALE

DRAŽIĆ M.-LOVAS M. 6/2 6/2

SPAHIJA A.-ŽAJA T. 6/1 6/4

FINALE

DRAŽIĆ M.-SPAHIJA A. 6/1 6/0

 

3.LIGA

1/8 FINALA

VLAIĆ M.-BYE

JOKIĆ S.-JURIĆ F.  W.O.

ĆALETA C.J.-DJAKOVIĆ R 6/2 6/2

ANTIĆ A.-ČUBRIĆ Š. 6/7 6/2 10/4

LOVRIĆ Ž.-BYE

GOVIĆ A.-SLAMIĆ D. 6/1 7/6

MIKULANDRA I.-BARIĆ S. 6/3 6/0

WLOSZCZUK M.-PERICA A. 5/7 6/1 10/7

1/4 FINALE

JOKIĆ S.-VLAIĆ M. 6/0 6/7 10/5

ANTIĆ A.-ĆALETA C.J. 6/3 6/4

LOVRIĆ Ž.-GOVIĆ A. 3/6 6/2 10/7

MIKULANDRA I.-WLOSZCZUK M.

1/2 FINALE

JOKIĆ S.-ANTIĆ A. 6/4 6/3

MIKULANDRA I.-LOVRIĆ Ž. 6/4 6/1

FINALE

MIKULANDRA I.-JOKIĆ S. 6/1 6/0

 

4.LIGA

1/4 FINALE

ŠKALABRIN M.-BYE

DULIBIĆ I.-ŠIŠARA V. 6/3 6/2

BUJAS T.-BYE

SLAVICA J.-VILJAC A. 7/5 6/0

1/2 FINALE

DULIBIĆ I.-ŠKALABRIN M. 6/2 6/4

SLAVICA J.-BUJAS T. 6/2 6/7 12/10

FINALE

SLAVICA J.-DULIBIĆ I. 6/2 7/6

 

DAME

1.LIGA 

1/2 FINALE

IVANIŠEVIĆ V.-MATOŠIN A. 6/4 6/4

LASAN V.-MAKALE N. 7/5 7/6

FINALE

IVANIŠEVIĆ V.-LASAN V. 6/1 6/1

 

2.LIGA

1/2 FINALE

LAMBAŠA M.-BYE

SLAVICA S.-VUDRAG I. 7/5 6/3

FINALE

SLAVICA S.-LAMBAŠA M. 6/4 5/7 10/5

Objavljeno: 6.6.2023. (Mario Dražić)

ŠIBENSKA REKREATIVNA TENISKA LIGA 2023

OBAVIJEST:

Krenuo je 1 ciklus teniske lige(13.03.-11.06.2023.)

Grupna faza ciklusa završava 04.06. nakon čega kreće nokaut završnica od 05.06.-11.06.2023.

Aktualne cijene termina za meč:

Jutarnji termin(08:00-15:00) cijena za 2h igranja je 8 eura(4 eura po osobi).

Dnevni termin(15:00-19:00) cijena za 2h igranja je 10 eura(5 eura po osobi).

Večernji termin (19:00-23:00) cijena za 2h igranja je 11 eura(5,5 eura po osobi).

INFO O LIGI:

Teniska liga kreće 13.03. te završava 10.09.2023.

Sastoji se od 2 ciklusa(svaki ciklus traje 12 tjedana) i završnog mastersa(10ak dana).

Svaki ciklus se sastoji od grupne faze i završnice(nokaut faza).

Ove godine će se postepeno smanjivati broj igrača po ligama s ciljem da se smanju razlike između igrača pojedinih liga.

Ispričavam se svim igračima koji su zbog ove promjene "sistema najtecanja" prebačeni u niži rang lige te onima koji su izborili viši rang lige a igraju u istom rangu kao prošle godine, 

Konačni cilj je da se prva i druga liga sastoje od jedne grupe od 10-12 igrača,dok bi se 3.liga sastojala od 2 grupe po 10-12 igrača, te ostatak igrača bi činilo 4.ligu.

Na ovaj način dobivamo jaku prvu ligu, te dosta dobru drugu ligu koju će uglavnom igrati većina prošlogodišnjih prvoligaša te ponajbolji drugoligaši.

Treća liga će biti dosta izjedačena te će je uglavnom igrati prošlogodišnji drugoligaši te ponajbolji trećeligaši.

Četvrta liga je zapravo dobro znana "kaljuža" te će je sačinjavati početnici i igrači koji se još nisu rezultatski izborili za veći rang te igrači koji se prijave da odigraju tu i tamo koji meč.

Ovaj sistem natjecanja se neće mijenjati sljedećih godina tako da će igrači od ovog ciklusa uglavnom sami svojim rezultatima napredovati ili nazadovati u ligama.

1.CIKLUS(MUŠKI)

Prva liga se sastoji od 14 igrača(1grupa) te prvih 6 igraju nokaut završnicu na način da su prva dva direktno u polufinalu dok od 3-6 pozicije igraju četvrtfinale.

Zadnja 3 igrača u grupi ispadaju u 2.ligu.

Druga liga se sastoji od 13 igrača(1grupa) te prvih 6 igraju nokaut završnicu na način da su prva dva direktno u polufinalu dok od 3-6 pozicije igraju četvrtfinale.

Pobjednik 2.lige prelazi u 1.ligu dok zadnja 4 igrača u grupi ispadaju u 3.ligu.

Treća liga se sastoji od 2 grupe po 13 igrača te prvih 4 iz svake grupe igraju nokaut završnicu tj. križaju se grupe.

Pobjednik 3.lige prelazi u 2.ligu dok zadnja 3 igrača u grupi ispadaju u 4.ligu.

Četvrta liga se sastoji od 13 igrača(1grupa) te prvih 6 igraju nokaut završnicu na način da su prva dva direktno u polufinalu dok od 3-6 pozicije igraju četvrtfinale.

Pobjednik 4.lige prelazi u 3.ligu.

1.CIKLUS(ŽENE)

Sistem natjecanja i broj liga ovisi o broju prijava te će se prilagođavati od ciklusa do ciklusa.

 

LOPTICE:

Domaćin susreta je dužan osigurati loptice.

Službena loptica lige je DUNLOP FORT ALL COURT.

Ako domaćin nema službene loptice onda može preložiti neke druge loptice koje ima na raspolaganju te ako gost prihvati igra se sa tim lopticama.

Ako gost ne prihvaća drugi tip loptica a kod sebe ima službene loptice(Dunlop fort all court) onda ih otvara te mu domaćin refundira trošak od 7eura.

Loptice se mogu kupiti kod domara(trenutno imaju samo Babolat all court po cijeni 7eura), dok Dunlop fort all court imate u Intersporta i Hervisa za oko 7eura.

MASTERS

Najboljih 6 po ligama će igrati završni masters.

Svi pobjednici liga će dobiti velike prijelazne pehare.

Sva ostala pravila za dogovaranje mečeva te njihovo odigravanje su ista kao prošle godine.

 

KOTIZACIJA:

Kotizacija uključuje troškove vođenja lige(programi lige), pehare i zakusku.

Ona se uplaćiva preko internet bankarstva ili opće uplatinice.

IBAN: HR58 2390 0011 1990 0835 8

MODEL: HR02

POZIV NA BROJ: 012023

OPIS PLAĆANJA: IME I PREZIME, KOTIZACIJA ZA LIGU

 

Kotizacija za članove kluba je 10 eura (primjer ispod).

 

Kotizacija za nečlanove kluba je 15 eura (primjer ispod).

 

Članarina TK Šubićevac:

 

Objavljeno: 22.2.2023. (Mario Dražić)

MASTERS 2022 (15.10.-22.10.)

MASTERS 2022

 

DAME

GRUPA-A

1.MATOŠIN ANA 3-0

2.BILIĆ BRANKICA 2-1

3.LAMBAŠA MARIJANA 1-2

4.SLAVICA SLAVICA 0-3

 

GOSPODA

1.LIGA

GRUPA-A

1.KOLIĆ ŠIME 2-0

2.PERICA DARIO 1-1

3.PODURILJKO DARKO 0-2

GRUPA-B

1.LOVRIĆ STIPE 2-0

2.KOLIĆ JOSIP 1-1

3.VUČENOVIĆ ANTE 0-2

1/2 FINALE (ČET/PET)

LOVRIĆ S.-PERICA D. (pet-19h)

KOLIĆ Š.-KOLIĆ J. 6/4 6/3

FINALE (SUBOTA)

KOLIĆ Š.-LOVRIĆ Š. 6/2 6/0

 

2.LIGA

GRUPA-A

1.PLENČA EUGEN 1-1

2.ŽIVKOVIĆ VLATKO 1-1

3.ŽANIJA DAMIR 1-1

GRUPA-B

1.KRNIĆ ANTE 2-0

2.LOVAS MARKO 1-1

3.ŽAJA TOME 0-2

1/2 FINALE (ČET/PET)

KRNIĆ A.-ŽIVKOVIĆ V. 6/0 6/3

LOVAS M.-PLENČA E. 6/1 6/1

FINALE (SUBOTA)

KRNIĆ A.-LOVAS M. 4/6 6/1 10/5

 

3.LIGA

GRUPA-A

1. WLOSZCZUK MAREK 2-0

2.GAŠPEROV FRANE 1-1

3. ŠIŠARA VICE 0-2

GRUPA-B

1.VLAIĆ MARKO 2-0

2.BUJAS JOSIP 1-1

3.JURIĆ FILIP 0-2

1/2 FINALE (ČET/PET)

BUJAS J.-WLOSZCZUK M. 6/2 6/2

VLAIĆ M.-GAŠPEROV F. 4/6 6/4 10/6

FINALE (SUBOTA)

VLAIĆ M.-BUJAS J. 7/5 6/7 10/6

 

4.LIGA

1.ČUBRIĆ ŠIME 2-0

2.ŠKALABRIN MARIN 1-1

3.SLAVICA JERKO 0-2

 

Objavljeno: 13.10.2022. (Mario Dražić)

ZAVRŠNICA 3.CIKLUSA (12.09.-16.09.)

ZAVRŠNICA 3.CIKLUSA

1.LIGA-GOSPODA

1/4 FINALE

JUKIĆ T.-LOVRIĆ S. 1/6 6/2 13/11

KOLIĆ Š.-PANCIROV J. 6/3 7/5

PODURILJKO D.-PERICA D. W.O.

GOVIĆ B.-VUČENOVIĆ A. W.O.

1/2 FINALE

KOLIŠ Š.-JUKIĆ T. 6/1 6/1

GOVIĆ B.-PODURILJKO D. 6/2 2/6 10/6

FINALE

KOLIĆ Š.-GOVIĆ B. 6/1 6/1

 

2.LIGA

1/4 FINALE

ŽANIJA D.-ŽAJA T. 7/6 6/3

PERICA A.-DRMAČ S. 6/1 6/7 10/8

ŠTRKALJ K.-ŠESTAN T. 6/1 6/1

LOVAS M.-ŽIVKOVIĆ V. 4/6 6/2 11/9

1/2 FINALE

ŽANIJA D.-PERICA A. 7/5 6/2

LOVAS M.-ŠTRKALJ K. 6/4 6/1

FINALE

LOVAS M.-ŽANIJA D. 6/4 6/3

 

3.LIGA

1/4 FINALE

MARKOČ I.-WLOSZCZUK M 6/1 7/5

ZRNA A.-ŠIŠARA V. 6/1 6/1

JOKIĆ S.-JURAS K. 6/2 3/6 10/6

VLAIĆ M.-ĆALETA C.J. 3/6 6/3 10/7

1/2 FINALE

ZRNA A.-MARKOČ 6/2 4/6 10/5

VLAIĆ M.-JOKIĆ S. 5/7 6/4 10/6

FINALE

ZRNA A.-VLAIĆ M. 6/1 6/1

 

4.LIGA

1/2 FINALE

ČUBRIĆ Š.-BUJAS T. 1/6 6/2 10/8

VUKADINOVIĆ D.-SLAVICA J. 3/6 6/4 10/7

FINALE

VUKADINOVIĆ D.-ČUBRIĆ Š. 6/1 1/6 11/9

 

1.LIGA-DAME

1/2 FINALE

BILIĆ B.-SLAVICA S. 6/1 6/0

MATOŠIN A.-LAMBAŠA M. 

FINALE

MATOŠIN A.-BILIĆ B. 6/1 6/1

Objavljeno: 9.9.2022. (Mario Dražić)



Kalendar Dodaj susret u kalendar

Dolazi:

Administracija29.6.2024.
- Dodjeljuj se bodovi za neodigrane susrete
- Rješavaju se žalbe

30.06.2024
Kraj sezone 2024/2.ciklus