Prijava
Tablice Unos rezultata
Sezona
Liga

 TimOdigPobSetBod
1. Slaviša Jokić437:346:23**10
2. Filip Jurić437:243:1710
3. Slaven Drmać312:419:245
4. Željko Lovrić313:519:325
5. Marko Vlaić212:312:214
6. Marek Wloszczuk200:42:242

** Bolji u međusobnom susretu



Zadnji rezultati


Prijateljska
16.11.2023. - Šubićevac
Alex Jolliffe66
Ante Jelić23


1. Liga
10.9.2023. - Šubićevac
Ante Vučenović66
Ante Krnić34


Prijateljska
10.9.2023. - Šubićevac
Luka Ledenko3610
Jerko Slavica647


Prijateljska
10.9.2023. - Šubićevac
Elisabeth Jenni66
Nadica Milutin22


2A. Liga (ž)
10.9.2023. - Šubićevac
Nadica Milutin66
Karen Skorich31


2A. Liga
10.9.2023. - Šubićevac
Eugen Plenča2611
Mario Dražić639


3A. Liga
10.9.2023. - Šubićevac
Slaviša Jokić6410
Filip Jurić168


3A. Liga
9.9.2023. - Šubićevac
Filip Jurić66
Željko Lovrić20


2A. Liga (ž)
9.9.2023. - Šubićevac
Elisabeth Jenni66
Slavica Slavica00


3A. Liga
9.9.2023. - Šubićevac
Slaviša Jokić66
Slaven Drmać31


1. Liga
8.9.2023. - Šubićevac
Ante Krnić6210
Dario Perica268


2A. Liga
8.9.2023. - Šubićevac
Eugen Plenča2610
Damir Žanija616


4A. Liga
8.9.2023. - Šubićevac
Luka Ledenko7410
Ivica Dulibić568


2A. Liga
8.9.2023. - Šubićevac
Mario Dražić66
Tome Žaja12


3A. Liga
8.9.2023. - Šubićevac
Filip Jurić66
Marek Wloszczuk20


3A. Liga
8.9.2023. - Šubićevac
Filip Jurić66
Slaven Drmać21


2A. Liga (ž)
7.9.2023. - Šubićevac
Elisabeth Jenni467
Nadica Milutin615


1. Liga
7.9.2023. - Šubićevac
Stipe Lovrić66
Ante Krnić22


4A. Liga
7.9.2023. - Šubićevac
Ivica Dulibić66
Vice Šišara02


2A. Liga
7.9.2023. - Šubićevac
Mario Dražić66
Damir Žanija11

Neodigrani susreti


PRIJAVE ZA LIGU 2024

OBAVIJEST:

U tijeku su prijave za sibensku rekreativnu tenisku ligu 2024.

Liga se sastoji od 3.ciklusa te završnog mastersa:

1.ciklus(01.03.-30.04.),

2.ciklus(01.05.-30.06.),

3.ciklus(01.07.-31.08.),

masters(01.09.-08.09.).

Zadni dan prijave za 1.ciklus je 29.02. na broj mobitela:

097/639-6830 Mario Dražić.

Kotizacija za 1.ciklus je 15 eura te ona uključuje troškove vođenja lige(programe), pehare i zakusku.

Detaljnije informacije možete vidjeti pod:

O LIGI/PROPOZICIJE

 

LISTA PRIJAVA (na dan 23.02.):

1.ČUBRIĆ ŠIME

2.SLAVICA JERKO

3.JOKIĆ SLAVIŠA

4.DRAŽIĆ MARIO

5.SPAHIJA ALEN

6.MATOŠIN ANA

7.JELIĆ ANTE

8.KRNIĆ ANTE

9.PALINIĆ ANTE

10.BILIĆ BRANKICA

11.PODURILJKO DARKO

12.KARAĐOLE DINKO

13.LAMBAŠA MARIJANA

14.LAMBAŠA ĐULIJANO

15.KUNČIĆ IVAN

16.VUDRAG IVANA

17.IVICA DULIBIĆ

18.DRMAĆ SLAVEN

19.KOLIĆ JOSIP

20..RONČEVIĆ JOSIP

21.ĆALETA CAR JURE

22.ZORČIĆ MARIO

23.VLAIĆ MARKO

24.MILUTIN NADICA

25.DJAKOVIĆ ROBERT

26.SLAVICA SLAVICA

27.BARIĆ STIPE

28.LOVRIĆ STIPE

29.ŽAJA TOME

30.LASAN VEDRANA

31.JUKIĆ IVAN

32.DRAGOJEVIĆ FRANKO

33.STIPANOVIĆ ANAMARIJA

34.KROPF BOJAN

35.MARKOVIĆ KRISTIJAN

36.ZORČIĆ LARA MERI

37.BAČIĆ ANTE

38.ČORKALO DANIEL

39.MADJAR KREŠIMIR

40.ŠESTAN TOMISLAV

41.DULIBIĆ PAULA

42.BUJAS TONI

43.JURIĆ FILIP

44.ŠKALABRIN MARIN

45.KURSAN MARIO

46.SLAMIĆ DINO

47.MIJAT PETRA

48.MIJAT MATE

49.MAKALE NEVENKA

50.ŠPRLJAN FABIJAN

51.ŠIŠARA VICE

52.JUNAKOVIĆ DANKO

53.NUHIĆ TONINA

54.PETKOVIĆ IVO

55.LOVAS MARKO

56.BANOŽIĆ BRUNO

57.JUKIĆ TOMISLAV

58.KOLIĆ ŠIME

59.MIRČETA KARLO

60.PERLIĆ ALEKSANDAR

61.LEDENKO LUKA

62.CVITKOVIĆ TONY

63.ŠPRLJAN LUKA

64.KNEŽEVIĆ KLARA ISABELLA

65.PILIPAC TOMISLAV

66.RONČEVIĆ JURE

67.JURIŠIĆ MARKO

68.ZULLIGER ELISABETH JENNI

69.TRAVČIĆ MARIO

70.CELIĆ MARKO

71.VUČENOVIĆ ANTE

72.PERICA DARIO

73.LUKIĆ MARKO

Objavljeno: 20.2.2024. (Mario Dražić)

SVETI MIHOVIL 2023

REZULTATI:

FINALE APSOLUTNA

ŠPRLJAN F.-ŠPRLJAN M. 6/3 6/1

FINALE DAME 

MAKALE N.-IVANIŠEVIĆ V. 6/2 6/2

FINALE PAROVA DAME

IVANIŠEVIĆ V./MATOŠIN A.-LASAN V./MAKALE N. 6/4 7/5

FINALE PAROVA APSOLUTNA

MILIŠA T./SVIRČIĆ J.-KOLIĆ J./LOVRIĆ S. 6/1 6/0

FINALE MIX PAROVA

MAKALE N./ŠPRLJAN L.-OOSTERHUIS T./ŽIVKOVIĆ L. 6/2 6/2

Objavljeno: 11.9.2023. (Mario Dražić)

MASTERS 2023 (02.09.-10.09.2023)

DAME

1.LIGA

1.MAKALE NEVENKA 2-0

2.IVANIŠEVIĆ VESNA 1-1

3.MATOŠIN ANA 0-2

FINALE

IVANIŠEVIĆ V.-MAKALE N. W.O.

 

2.LIGA

GRUPA-A

1.ZULLIGER ELISABETH JENNI 2-0

2.MILUTIN NADICA 1-1

3.LAMBAŠA MARIJANA 0-2

GRUPA-B

1.SKORICH KAREN 2-0

2.SLAVICA SLAVICA 1-1

3.KOLOMBO SNJEŽANA 0-2

POLUFINALE

ZULLIGER E.J.-SLAVICA S. 6/0 6/0

MILUTIN N.-SKORICH K. 6/3 6/1

FINALE

ZULLIGER E.J.-MILUTIN N. 6/2 6/2

 

GOSPODA

1.LIGA

GRUPA-A

1.PERICA DARIO 2-0

2.VUĆENOVIĆ ANTE 1-1

3.PODURILJKO DARKO 0-2

GRUPA-B

1.LOVRIĆ STIPE 2-0

2.KRNIĆ ANTE 1-1

3.KOLIĆ ŠIME 0-2

POLUFINALE

KRNIĆ A.-PERICA 6/2 2/6 10/8

VUČENOVIĆ A.-LOVRIĆ S. W.O.

FINALE

VUČENOVIĆ A.-KRNIĆ A. 6/3 6/4

 

2.LIGA

GRUPA-A

1.PLENČA EUGEN 2-0

2.ŽAJA TOME 1-1

3.PETKOVIĆ IVO 0-2

GRUPA-B

1.DRAŽIĆ MARIO 2-0

2.ŽANIJA DAMIR 1-1

3.SPAHIJA ALEN 0-2

POLUFINALE

DRAŽIĆ M.-ŽAJA T. 6/1 6/2

PLENČA E.-ŽANIJA D. 2/6 6/1 10/6

FINALE

PLENČA E.-DRAŽIĆ M. 2/6 6/3 11/9

 

3.LIGA

GRUPA-A

1.JOKIĆ SLAVIŠA 1-1

2.LOVRIĆ ŽELJKO 1-1

3.VLAIĆ MARKO 1-1

GRUPA-B

1.JURIĆ FILIP 2-0

2.DRMAĆ SLAVEN 1-1

3.WLOSZCZUK MAREK 0-2

POLUFINALE

JURIĆ F.-LOVRIĆ Ž. 6/0 6/2

JOKIĆ S.-DRMAĆ S. 6/3 6/1

FINALE

JOKIĆ S.-JURIĆ F. 6/1 4/6 10/8

 

4.LIGA

GRUPA-A

1.DULIBIĆ IVICA 2-0

2.ŠKALABRIN MARIN 1-1

3.ŠIŠARA VICE 0-2

 

GRUPA-B

1.SLAVICA JERKO 2-0

2.LEDENKO LUKA 1-1

3.VILJAC ANTE 0-2

POLUFINALE

LEDENKO L.-DULIBIĆ I. 7/5 4/6 10/8

SLAVICA J.-ŠKALABRIN M. W.O.

FINALE

LEDENKO L.-SLAVICA J. 3/6 6/4 10/7

 

ČESTITAMO SVIM POBJEDNICIMA LIGA:

1.LIGA(DAME)- VESNA IVANIŠEVIĆ

2.LIGA(DAME)-ZULLIGER ELISABETH JENNI

1.LIGA(MUŠKI)-DARIO PERICA

2.LIGA(MUŠKI)-EUGEN PLENČA

3.LIGA(MUŠKI)-FILIP JURIĆ

4.LIGA(MUŠKI)-LUKA LEDENKO

 

Objavljeno: 29.8.2023. (Mario Dražić)

ZAVRŠNICA 2.CIKLUSA (22.08.-27.08.)

GOSPODA

1.LIGA

1/4 FINALE

PERICA D.-BYE

SPAHIJA A.-PODURILJKO D. 7/5 6/3

KRNIĆ A.-BYE

DRAŽIĆ M.-BYE

1/2 FINALE

PERICA D.-SPAHIJA A. 6/3 6/3

KRNIĆ A.-DRAŽIĆ M. 6/2 6/3

FINALE

PERICA D.-KRNIĆ A. 3/6 7/6 12/10

 

2.LIGA

1/4 FINALE

MIKULANDRA I.-ŽIVKOVIĆ M. 6/2 0/6 10/6

PETKOVIĆ I.-ŽAJA T. 6/4 7/5

ŽANIJA D.-LOVRIĆ Ž. 7/5 6/1

PLENČA E.-JOKIĆ S. 7/6 6/4

1/2 FINALE

PETKOVIĆ I.-MIKULANDRA I. 6/4 6/4

PLENČA E.-ŽANIJA D. 6/2 6/4

FINALE

PLENČA E.-PETKOVIĆ I. 6/4 6/0

 

3.LIGA

1/4 FINALA

JURIĆ F.-ČULE P. 6/1 6/1

VLAIĆ M.-ŠKALABRIN M. 6/2 7/5

SLAVICA J.-PALINIĆ A. 6/0 3/6 10/6

JOLIĆ J.-DULIBIĆ I. 6/1 6/4

1/2 FINALE

JURIĆ F.-VLAIĆ M. 6/2 6/2

JOLIĆ J.-SLAVICA J. 7/5 6/4

FINALE

JOLIĆ J.-JURIĆ F. 6/3 6/4

 

4.LIGA

1/4 FINALE

ŠIŠARA V.-BYE

LEDENKO L.-VILJAC A. 6/1 6/1

JELIĆ A.-JOLIFFE A. 7/5 7/5

DJAKOVIĆ R.-BYE

1/2 FINALE

LEDENKO L.-ŠIŠARA V. W.O.

DJAKOVIĆ R.-JELIĆ A. 6/0 6/4

FINALE

LEDENKO L.-DJAKOVIĆ R. 4/6 6/4 10/6

 

DAME

2.LIGA

1/4 FINALE

SKORICH K.-BYE

KOLOMBO S.-BRAJKOVIĆ M. 6/1 7/5

MILUTIN N.-VUDRAG I. 7/5 6/3 10/7

LAMBAŠA M.-BYE

1/2 FINALE

KOLOMBO S.-SKORICH K. 7/6 6/2

MILUTIN N.-LAMBAŠA M.3/6 6/2 10/8

FINALE

KOLOMBO S.-MILUTIN N. 6/2 6/1

 

Objavljeno: 21.8.2023. (Mario Dražić)

ZAVRŠNICA 1.CIKLUSA 2023

GOSPODA

1.LIGA

1/4 FINALE

VUČENOVIĆ A.-BYE

KOLIĆ Š.-KOLIĆ J. 6/1 6/4

KRNIĆ A.-BYE

PERICA D.-PODURILJKO D. 6/2 6/2

1/2 FINALE

KOLIĆ Š.-VUČENOVIĆ A. 3/6 7/5 10/5

KRNIĆ A.-PERICA D. 6/7 6/3 10/5

FINALE

KOLIĆ Š.-KRNIĆ A. 6/1 6/4

 

2.LIGA

1/4 FINALE

DRAŽIĆ M.-BYE

LOVAS M.-ŽANIJA D. 6/3 6/4

SPAHIJA A.-BYE

ŽAJA T.-ŠESTAN T. 6/0 6/3

1/2 FINALE

DRAŽIĆ M.-LOVAS M. 6/2 6/2

SPAHIJA A.-ŽAJA T. 6/1 6/4

FINALE

DRAŽIĆ M.-SPAHIJA A. 6/1 6/0

 

3.LIGA

1/8 FINALA

VLAIĆ M.-BYE

JOKIĆ S.-JURIĆ F.  W.O.

ĆALETA C.J.-DJAKOVIĆ R 6/2 6/2

ANTIĆ A.-ČUBRIĆ Š. 6/7 6/2 10/4

LOVRIĆ Ž.-BYE

GOVIĆ A.-SLAMIĆ D. 6/1 7/6

MIKULANDRA I.-BARIĆ S. 6/3 6/0

WLOSZCZUK M.-PERICA A. 5/7 6/1 10/7

1/4 FINALE

JOKIĆ S.-VLAIĆ M. 6/0 6/7 10/5

ANTIĆ A.-ĆALETA C.J. 6/3 6/4

LOVRIĆ Ž.-GOVIĆ A. 3/6 6/2 10/7

MIKULANDRA I.-WLOSZCZUK M.

1/2 FINALE

JOKIĆ S.-ANTIĆ A. 6/4 6/3

MIKULANDRA I.-LOVRIĆ Ž. 6/4 6/1

FINALE

MIKULANDRA I.-JOKIĆ S. 6/1 6/0

 

4.LIGA

1/4 FINALE

ŠKALABRIN M.-BYE

DULIBIĆ I.-ŠIŠARA V. 6/3 6/2

BUJAS T.-BYE

SLAVICA J.-VILJAC A. 7/5 6/0

1/2 FINALE

DULIBIĆ I.-ŠKALABRIN M. 6/2 6/4

SLAVICA J.-BUJAS T. 6/2 6/7 12/10

FINALE

SLAVICA J.-DULIBIĆ I. 6/2 7/6

 

DAME

1.LIGA 

1/2 FINALE

IVANIŠEVIĆ V.-MATOŠIN A. 6/4 6/4

LASAN V.-MAKALE N. 7/5 7/6

FINALE

IVANIŠEVIĆ V.-LASAN V. 6/1 6/1

 

2.LIGA

1/2 FINALE

LAMBAŠA M.-BYE

SLAVICA S.-VUDRAG I. 7/5 6/3

FINALE

SLAVICA S.-LAMBAŠA M. 6/4 5/7 10/5

Objavljeno: 6.6.2023. (Mario Dražić)

ŠIBENSKA REKREATIVNA TENISKA LIGA 2023

OBAVIJEST:

Krenuo je 1 ciklus teniske lige(13.03.-11.06.2023.)

Grupna faza ciklusa završava 04.06. nakon čega kreće nokaut završnica od 05.06.-11.06.2023.

Aktualne cijene termina za meč:

Jutarnji termin(08:00-15:00) cijena za 2h igranja je 8 eura(4 eura po osobi).

Dnevni termin(15:00-19:00) cijena za 2h igranja je 10 eura(5 eura po osobi).

Večernji termin (19:00-23:00) cijena za 2h igranja je 11 eura(5,5 eura po osobi).

INFO O LIGI:

Teniska liga kreće 13.03. te završava 10.09.2023.

Sastoji se od 2 ciklusa(svaki ciklus traje 12 tjedana) i završnog mastersa(10ak dana).

Svaki ciklus se sastoji od grupne faze i završnice(nokaut faza).

Ove godine će se postepeno smanjivati broj igrača po ligama s ciljem da se smanju razlike između igrača pojedinih liga.

Ispričavam se svim igračima koji su zbog ove promjene "sistema najtecanja" prebačeni u niži rang lige te onima koji su izborili viši rang lige a igraju u istom rangu kao prošle godine, 

Konačni cilj je da se prva i druga liga sastoje od jedne grupe od 10-12 igrača,dok bi se 3.liga sastojala od 2 grupe po 10-12 igrača, te ostatak igrača bi činilo 4.ligu.

Na ovaj način dobivamo jaku prvu ligu, te dosta dobru drugu ligu koju će uglavnom igrati većina prošlogodišnjih prvoligaša te ponajbolji drugoligaši.

Treća liga će biti dosta izjedačena te će je uglavnom igrati prošlogodišnji drugoligaši te ponajbolji trećeligaši.

Četvrta liga je zapravo dobro znana "kaljuža" te će je sačinjavati početnici i igrači koji se još nisu rezultatski izborili za veći rang te igrači koji se prijave da odigraju tu i tamo koji meč.

Ovaj sistem natjecanja se neće mijenjati sljedećih godina tako da će igrači od ovog ciklusa uglavnom sami svojim rezultatima napredovati ili nazadovati u ligama.

1.CIKLUS(MUŠKI)

Prva liga se sastoji od 14 igrača(1grupa) te prvih 6 igraju nokaut završnicu na način da su prva dva direktno u polufinalu dok od 3-6 pozicije igraju četvrtfinale.

Zadnja 3 igrača u grupi ispadaju u 2.ligu.

Druga liga se sastoji od 13 igrača(1grupa) te prvih 6 igraju nokaut završnicu na način da su prva dva direktno u polufinalu dok od 3-6 pozicije igraju četvrtfinale.

Pobjednik 2.lige prelazi u 1.ligu dok zadnja 4 igrača u grupi ispadaju u 3.ligu.

Treća liga se sastoji od 2 grupe po 13 igrača te prvih 4 iz svake grupe igraju nokaut završnicu tj. križaju se grupe.

Pobjednik 3.lige prelazi u 2.ligu dok zadnja 3 igrača u grupi ispadaju u 4.ligu.

Četvrta liga se sastoji od 13 igrača(1grupa) te prvih 6 igraju nokaut završnicu na način da su prva dva direktno u polufinalu dok od 3-6 pozicije igraju četvrtfinale.

Pobjednik 4.lige prelazi u 3.ligu.

1.CIKLUS(ŽENE)

Sistem natjecanja i broj liga ovisi o broju prijava te će se prilagođavati od ciklusa do ciklusa.

 

LOPTICE:

Domaćin susreta je dužan osigurati loptice.

Službena loptica lige je DUNLOP FORT ALL COURT.

Ako domaćin nema službene loptice onda može preložiti neke druge loptice koje ima na raspolaganju te ako gost prihvati igra se sa tim lopticama.

Ako gost ne prihvaća drugi tip loptica a kod sebe ima službene loptice(Dunlop fort all court) onda ih otvara te mu domaćin refundira trošak od 7eura.

Loptice se mogu kupiti kod domara(trenutno imaju samo Babolat all court po cijeni 7eura), dok Dunlop fort all court imate u Intersporta i Hervisa za oko 7eura.

MASTERS

Najboljih 6 po ligama će igrati završni masters.

Svi pobjednici liga će dobiti velike prijelazne pehare.

Sva ostala pravila za dogovaranje mečeva te njihovo odigravanje su ista kao prošle godine.

 

KOTIZACIJA:

Kotizacija uključuje troškove vođenja lige(programi lige), pehare i zakusku.

Ona se uplaćiva preko internet bankarstva ili opće uplatinice.

IBAN: HR58 2390 0011 1990 0835 8

MODEL: HR02

POZIV NA BROJ: 012023

OPIS PLAĆANJA: IME I PREZIME, KOTIZACIJA ZA LIGU

 

Kotizacija za članove kluba je 10 eura (primjer ispod).

 

Kotizacija za nečlanove kluba je 15 eura (primjer ispod).

 

Članarina TK Šubićevac:

 

Objavljeno: 22.2.2023. (Mario Dražić)

MASTERS 2022 (15.10.-22.10.)

MASTERS 2022

 

DAME

GRUPA-A

1.MATOŠIN ANA 3-0

2.BILIĆ BRANKICA 2-1

3.LAMBAŠA MARIJANA 1-2

4.SLAVICA SLAVICA 0-3

 

GOSPODA

1.LIGA

GRUPA-A

1.KOLIĆ ŠIME 2-0

2.PERICA DARIO 1-1

3.PODURILJKO DARKO 0-2

GRUPA-B

1.LOVRIĆ STIPE 2-0

2.KOLIĆ JOSIP 1-1

3.VUČENOVIĆ ANTE 0-2

1/2 FINALE (ČET/PET)

LOVRIĆ S.-PERICA D. (pet-19h)

KOLIĆ Š.-KOLIĆ J. 6/4 6/3

FINALE (SUBOTA)

KOLIĆ Š.-LOVRIĆ Š. 6/2 6/0

 

2.LIGA

GRUPA-A

1.PLENČA EUGEN 1-1

2.ŽIVKOVIĆ VLATKO 1-1

3.ŽANIJA DAMIR 1-1

GRUPA-B

1.KRNIĆ ANTE 2-0

2.LOVAS MARKO 1-1

3.ŽAJA TOME 0-2

1/2 FINALE (ČET/PET)

KRNIĆ A.-ŽIVKOVIĆ V. 6/0 6/3

LOVAS M.-PLENČA E. 6/1 6/1

FINALE (SUBOTA)

KRNIĆ A.-LOVAS M. 4/6 6/1 10/5

 

3.LIGA

GRUPA-A

1. WLOSZCZUK MAREK 2-0

2.GAŠPEROV FRANE 1-1

3. ŠIŠARA VICE 0-2

GRUPA-B

1.VLAIĆ MARKO 2-0

2.BUJAS JOSIP 1-1

3.JURIĆ FILIP 0-2

1/2 FINALE (ČET/PET)

BUJAS J.-WLOSZCZUK M. 6/2 6/2

VLAIĆ M.-GAŠPEROV F. 4/6 6/4 10/6

FINALE (SUBOTA)

VLAIĆ M.-BUJAS J. 7/5 6/7 10/6

 

4.LIGA

1.ČUBRIĆ ŠIME 2-0

2.ŠKALABRIN MARIN 1-1

3.SLAVICA JERKO 0-2

 

Objavljeno: 13.10.2022. (Mario Dražić)

ZAVRŠNICA 3.CIKLUSA (12.09.-16.09.)

ZAVRŠNICA 3.CIKLUSA

1.LIGA-GOSPODA

1/4 FINALE

JUKIĆ T.-LOVRIĆ S. 1/6 6/2 13/11

KOLIĆ Š.-PANCIROV J. 6/3 7/5

PODURILJKO D.-PERICA D. W.O.

GOVIĆ B.-VUČENOVIĆ A. W.O.

1/2 FINALE

KOLIŠ Š.-JUKIĆ T. 6/1 6/1

GOVIĆ B.-PODURILJKO D. 6/2 2/6 10/6

FINALE

KOLIĆ Š.-GOVIĆ B. 6/1 6/1

 

2.LIGA

1/4 FINALE

ŽANIJA D.-ŽAJA T. 7/6 6/3

PERICA A.-DRMAČ S. 6/1 6/7 10/8

ŠTRKALJ K.-ŠESTAN T. 6/1 6/1

LOVAS M.-ŽIVKOVIĆ V. 4/6 6/2 11/9

1/2 FINALE

ŽANIJA D.-PERICA A. 7/5 6/2

LOVAS M.-ŠTRKALJ K. 6/4 6/1

FINALE

LOVAS M.-ŽANIJA D. 6/4 6/3

 

3.LIGA

1/4 FINALE

MARKOČ I.-WLOSZCZUK M 6/1 7/5

ZRNA A.-ŠIŠARA V. 6/1 6/1

JOKIĆ S.-JURAS K. 6/2 3/6 10/6

VLAIĆ M.-ĆALETA C.J. 3/6 6/3 10/7

1/2 FINALE

ZRNA A.-MARKOČ 6/2 4/6 10/5

VLAIĆ M.-JOKIĆ S. 5/7 6/4 10/6

FINALE

ZRNA A.-VLAIĆ M. 6/1 6/1

 

4.LIGA

1/2 FINALE

ČUBRIĆ Š.-BUJAS T. 1/6 6/2 10/8

VUKADINOVIĆ D.-SLAVICA J. 3/6 6/4 10/7

FINALE

VUKADINOVIĆ D.-ČUBRIĆ Š. 6/1 1/6 11/9

 

1.LIGA-DAME

1/2 FINALE

BILIĆ B.-SLAVICA S. 6/1 6/0

MATOŠIN A.-LAMBAŠA M. 

FINALE

MATOŠIN A.-BILIĆ B. 6/1 6/1

Objavljeno: 9.9.2022. (Mario Dražić)

ZAVRŠNICA 2.CIKLUSA 2022

1.LIGA (DAME)

1/2 FINALE

BILIĆ B.-LAMBAŠA M. 6/1 6/1

MILUTIN N.-PAMUKOVIĆ I. 6/3 6/4

FINALE

BILIĆ B.-MILUTIN N. 7/5 6/7

 

1.LIGA (GOSPODA)

1/2 FINALE

VUČENOVIĆ A.-PERICA D. 6/2 6/2

KOLIĆ J.-LOVRIĆ S. 6/1 6/3

FINALE

KOLIĆ J.-VUČENOVIĆ A. 6/3 3/6 10/4

 

2.LIGA (GOSPODA)

1/4 FINALE

LOVAS M.-ŽANIJA D. 0/6 7/6 10/3

PLENČA E.-JOLIĆ J. 6/4 6/7 10/8

ŽIVKOVIĆ M.-ŽIVKOVIĆ V 7/5 6/3

MIKULANDRA I.R.-PSARIĆ S. 6/3 0/6 11/9

1/2 FINALE

PLENČA E.-LOVAS M. 6/0 6/0

ŽIVKOVIĆ M.-MIKULANDRA I.R. 6/2 6/4

FINALE

PLENČA E.-ŽIVKOVIĆ M. 6/4 4/6 10/7

 

3.LIGA (GOSPODA)

1/4 FINALE

ERCEGOVAC Z.-BOLJAT T. W.O.

GAŠPEROV F.-WLOSZCZUK M. 4/6 6/1 10/8

JURIĆ F.-SLAMIĆ D. 6/1 6/0

BUJAS J.-ŠIŠARA V. 6/3 7/6

1/2 FINALE

JURIĆ F.-BUJAS J. 4/6 6/2 10/0

GAŠPEROV F.-ERCEGOVAC Z. 3/6 6/1 10/4

FINALE

JURIĆ F.-GAŠPEROV F. 6/2 6/3

 

4.LIGA (GOSPODA)

1/4 FINALE

ZRNA A.-BATALJAKU G. 6/0 6/0

VLAIĆ M.-LASAN V. 6/2 6/1

KOVAČ L.-ČUBRIĆ Š. 6/3 6/3

ŠKALABRIN M.-MIŠKIĆ B.4/6 7/6 10/7

1/2 FINALE

ZRNA A.-VLAIĆ M. 6/2 6/4

KOVAČ L.-ŠKALABRIN M. 6/2 6/1

FINALE

KOVAČ L.-ZRNA A. 6/2 7/5

Objavljeno: 17.5.2022. (Mario Dražić)

ZAVRŠNICA 1.CIKLUSA 2022

GOSPODA

1.LIGA

1/4 FINALE

PERICA D.-VUČENOVIĆ A. 6/0 5/7 11/9

ŠPRLJAN F.-STIBLIK D. W.O.

PANCIROV J.-LOVRIĆ S. 3/6 6/4 10/7

KOLIĆ Š.-JURIĆ Z. 6/7 6/0 10/3

1/2 FINALE

PERICA D.-ŠPRLJAN F. W.O.

KOLIĆ Š.-PANCIROV J. 7/5 6/3

FINALE

KOLIĆ Š.-PERICA D. 6/4 4/6 10/5

 

2.LIGA

1/4 FINALE

KRNIĆ A.-ŽAJA T. 6/1 6/2

BANOŽIĆ B.-PSARIĆ S. 6/7 7/5 10/4

PLENČA E.-GOVIĆ A. 4/6 6/3 10/4

PEZER M. -ŽIVKOVIĆ V 6/4 6/0

1/2 FINALE

KRNIĆ A.-BANOŽIĆ B. 4/6 7/5 10/4

PEZER M.-PLENČA E. 6/4 7/5

FINALE

KRNIĆ A.-PEZER M. 6/4 4/6 10/6

 

3.LIGA

1/4 FINALE

LOVAS M.-ERCEGOVAC Z. 

MIKULANDRA I.R.-DULIBIĆ I. 6/2 6/1

ŽANIJA D.-BUJAS J. 

PERICA A.-GAŠPEROV F.  6/4 6/4 

1/2 FINALE

ŽANIJA D.-PERICA A.  6/1 7/6

LOVAS M.-MIKULANDRA I.R. 6/2 6/3

FINALE

LOVAS M.-ŽANIJA D.6/1 6/3

 

4.LIGA

1/4 FINALE

MIŠKIĆ B.-LJUBIĆ A. 6/1 6/0

MRČELA I.-BAČELIĆ L. 6/3 6/3

GLAVADANOVIĆ S.-BATALJAKU G. 6/3 6/3

RAIČ M.-ČUBRIĆ Š. 4/6 6/3 10/8

1/2 FINALE

MRČELA I.-MIŠKIĆ B. W.O.

GLAVADANOVIĆ S.-RAIČ M. 

FINALE

MRČELA I.-GLAVADANOVIĆ S. 6/1 6/2

 

DAME

1.LIGA

1/2 FINALE

LASAN V.-SKOČIĆ J. 6/4 6/3

BOSOTIN I.-MAKALE N. W.O.

FINALE

BOSOTIN I.-LASAN V. 6/2 6/2

 

2.LIGA

1/2 FINALE

MILUTIN N.-LAMBAŠA M. 7/5 6/2

PAMUKOVIĆ I.-SLAVICA S. 6/1 6/1

FINALE

MILUTIN N.-PAMUKOVIĆ I. 7/5 6/3

Objavljeno: 2.5.2022. (Mario Dražić)



Kalendar Dodaj susret u kalendar

Nema susreta u najavi
30.04.2024
Kraj sezone 2024/1.ciklus